Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Logotipi: LUDPMC AM

Aptauja "Sadarbība ar diasporu biznesa un uzņēmējdarbības jomā"

Lai palīdzētu Latvijai veidot ciešāku sadarbību ar ārvalstīs dzīvojošiem uzņēmējiem un vadošiem profesionāļiem, Latvijas Universitātes Diasporas un migrācijas pētījumu centrs (LU DMPC) ar LR Ārlietu Ministrijas atbalstu īsteno pētījumu. Tā mērķis ir noskaidrot, kā veicināt sadarbību un tīklošanos uzņēmējdarbības un biznesa jomās ar ārvalstīs dzīvojošajiem Latvijas izcelsmes cilvēkiem, kā arī uzzināt diasporas uzņēmēju un profesionāļu attieksmi un viedokli par sadarbību ar Latviju – tās šķēršļiem, iespējamiem ieguvumiem un attīstības virzieniem. 

Ja šobrīd strādājat ārpus Latvijas kā pašnodarbinātais, uzņēmējs, augsta līmeņa speciālists vai vadītājs privātā sektora uzņēmumā, aicinām Jūs piedalīties aptaujā!

Anketas aizpildes ilgums ir aptuveni 15 minūtes. Ja Jūs esat no mums saņēmis individuālu uzaicinājumu piedalīties pētījumā, lūdzam aptaujas aizpildīšanai izmantot Jums uz e-pastu nosūtīto individuālo aptaujas anketas saiti. 

 Ja Jums rodas kādi jautājumi par šī pētījuma norisi, lūdzu rakstiet LU DMPC pētnieku grupai uz info@diaspora.lv. Ja Jums rodas kādi jautājumi par aptaujas datu apstrādi šā pētījuma ietvaros, lūdzam tos uzdot, rakstot uz inta.mierina@lu.lv. Vairāk par datu drošības un privātuma politiku, lūdzu, lasīt šeit.


Ja zināt kādu, kas atbilst šī pētījuma mērķa grupai, būsim ļoti pateicīgi, ja dalīsieties ar informāciju par iespēju piedalīties šajā aptaujā sociālajos tīklos vai pārsūtot aptaujas saiti (https://aptauja.migracija.lv/2022-profesionali-uznemeji)!