0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
 
FSI LU FLPP logo
 

 

 

Sveicināti aptaujas vietnē

«Labklājība un integrācija migrācijas kontekstā»

Pateicamies par interesi piedalīties lielākajā migrācijas tematikai veltītajā aptaujā, kuru jau otro reizi īsteno Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētnieku grupa!

Pirmais šāda veida pētījums tika veikts 2014. gadā, kad tika aptaujāti 14 068 ārvalstīs dzīvojošo, izraisot plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Plašāka informācija par pētījuma rezultātiem pieejama speciāli sagatavotajā kopsavilkumā.

Šoreiz aicinām piedalīties aptaujā gan tos, kas dzīvo ārpus Latvijas - tostarp tos, kuri dzimuši ārzemēs - gan tos, kas atgriezušies Latvijā. Šīs aptaujas mērķis ir noskaidrot, vai un kā mainījušies viņu dzīves apstākļi un nākotnes plāni, kādas problēmas viņus satrauc visvairāk un kas mudina vai kavē atgriezties Latvijā.

Jūsu atbildes ir PILNĪBĀ KONFIDENCIĀLAS un tiks izmantotas TIKAI APKOPOTĀ VEIDĀ. Sīkāk par Latvijas Universitātes datu aizsardzības politiku lasiet šeit.

Ja aptaujas aizpildes laikā Jums būs jāpievēršas steidzamam darbam, izvēlne «Aizpildīt vēlāk» (augšējā joslā pa labi) dos iespēju atgriezties vietā, kur notika pārtraukums.

Ja Jūs esat saņēmis/-usi individualizētu ielūgumu uz e-pastu, ļoti lūdzam aizpildīt anketu, izmantojot tajā minēto saiti.

Ja Jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, rakstiet uz e-pastu: info@migracija.lv

Anketas aizpildei varat izvēlēties latviešu, krievu vai angļu valodu (izvēlne lapas augšā pa labi).

Pētījumu veic Latvijas Universitātes Filozofijas un sociologijas institūts ar Latvijas Zinātnes padomes finansiālu atbalstu (grants lzp-2018/1-0042).

Pateicamies par atsaucību!

 
(This question is mandatory)
Vai Jūs piekrītat piedalīties zinātniskajā pētījumā?